Сонячна електростанція в Україні від WINWINBUD

Сонячна електростанція в Україні є продуктом сучасного покоління, який дійсно допомагає заощаджувати кошти. Наша компанія The Sun (WINWINBUD) спеціалізується на встановленні сонячних електростанцій з підключенням до зеленого тарифу як на Житомирщині, так і в інших регіонах України.

Однією з переваг нашої компанії – це індивідуальний підхід до кожного клієнта та відкритість в кожному питанні, тому, якщо ви підписуєте з нами договір, ви отримуєте готову сонячну електростанцію з гарантією на продукцію та виконанні роботи!

Сонячні електростанції під ключ

Наша компанія для своїх покупців пропонує консультацію з питань встановлення обладнання та проектування, а також продаж та саме встановлення необхідного обладнання для СЕС. Завдяки найширшому переліку обладнання для встановлення сонячних електростанцій, яке є завжди в наявності на складах у Житомирі та інших областях України, ми швидко доставляємо обладнання електростанції (з полі та монокристалічних батарей за бажанням) на об’єкти у будь-який куточок країни, щоб задовольнити потреби кожного замовника.

Ми пропонуємо сонячні електростанції під ключ та допоміжну продукцію: різні види контролерів заряду, мережевих інверторів, кабелів, конекторів, автоматичних та електричних приладів, а також готових комплексних рішень електростанцій різного типу та потужності. Ми маємо тільки оригінальне обладнання з гарантією брендів до 30 років. Якщо ви бажаєте купити сонячну електростанцію високої якості та тривалого терміну роботи, звертайтесь до нас.

Встановлення сонячних електростанцій

Компанія The Sun (WINWINBUD) займається встановленням сонячних батарей для прідприємств, будинків, а також приватних господарств. Ми націлені на виведення Житомирщини та України в доступнее енергетичне майбутнє.

Щоб задовольнити потреби кожного клієнта, ми також можемо підібрати необхідне обладнання для встановлення автономних Сонячних електростанцій, допоміжну продукцію: контролери сонячної батареї, інвертори й конектори. Також надамо пропозиції не тільки згідно кретерію ціна/якість, та реалізуємо об’єкти «бюджетного» типу та VIP-сегментів.

У 2016-17 роках наша компанія посприяла створенню та впровадженню програми відшкодування власникам автономних сонячних станцій в Житомирській області. Багато наших клієнтів встигли успішно отримати свої компенсації одними з перших.