Бітумна черепиця: методи укладання

Якщо ви вирішили зупинити свій вибір на бітумній черепиці при оздобленні даху, будьте впевнені, що ви зробили правильний вибір. Це чудовий будівельний матеріал, який дозволяє оформити дах швидко та просто. Він складається з склохолста, бітуму та грануляту. В залежності від складників змінюється якість та ціна м’якої черепиці.

Це гнучкий багатошаровий матеріал, який зберігає свої властивості при високих та низьких температурах. Для того щоб детальніше ознайомитись з видами та вартістю матеріалу, рекомендуємо львівську компанію Квадратбуд, для якої бітумна черепиця європейського виробництва є одним із видів пропонованого товару чудової якості.

Бітумна черепиця

Як самостійно вкласти бітумну черепицю?

По-перше, необхідно чітко слідувати інструкціям, які виробник завжди додає в комплекті з товаром. По-друге, працювати з черепицею можна при температурі навколишнього середовища не нижче +5 градусів по Цельсія. Це правило стосується укладання черепиці, яка має клейкий шар. При температурі нижче вказаної, клей не схопиться з дерев’яною основою.

Вкладати матеріал потрібно на рівну поверхню. Зазвичай це фанера або дошка. Вам знадобиться молоток та цвяхи. Укладку необхідно проводити внапуск. Так як цей матеріал не пропускає вологу та пар, необхідно продумати систему вентиляції та пароізоляції. Це необхідно для відводу вологи з утеплювального шару стелі та покрівельного матеріалу. Також не менш важливо продумати систему гідроізоляції, яка зменшить кількість утворення льоду і бурульок на покрівлі в зимовий час. Перед тим як братися до роботи, рекомендуємо вам переглянути сам процес монтажу у професійних майстрів, які можна знайти у відкритому доступі завдяки youtube.

Властивості та особливості бітумної черепиці

Цей покрівельний матеріал випускається у вигляді плоских листів з різним геометричним малюнком. В залежності від грануляту черепиця може мати різну текстуру, яка формує стійкість до природних умов. Сучасні виробники пропонують найрізноманітніші кольорові варіанти оформлення, завдяки чому можна підібрати потрібний відтінок буде просто. Це може бути бордова, зелена, коричнева, сіра, помаранчева, темно-червона черепиця. Знайти ще більше різновидів ви можете на сайті вже згаданої вище компанії. За посиланням будівельні матеріали Львів ви знайдете не тільки великий вибір бітумної черепиці, але й різноманітні будівельні матеріали, які будуть потрібні при будівництві:

— покрівельні матеріали
— кріплення
— утеплювальні матеріали
— звичайні та мансардні вікна
— водостічні системи
— будівельна плівка
— терасна дошка
— софіти

Широкий асортимент та приємні ціни стали запорукою успіху цієї львівської компанії.